9.9 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

(FOTO & VIDEO) HŠK Posušje u PL BiH: Pogledajte slavlje na stadionu

Danas je na stadionu Mokri Dolac održana utakmica HŠK Posušje – NK Jedinstvo, piše posuški.info.

Posušje je odmah počelo jako, ali nisu imali sreće, prve dvije minute greda i stativa – D. Begić.

U 17. Minuti domaćini su poveli 1:0, a gol je zabio Dominik Begić, no nedugo zatim gosti dolaze do izjednačenja pogotkom Petra Bandića.

u 34. minuti je Josip Serdarušić iz jedanaesterca donio prednost domaćinima. 2:1 za Posušje i s tim rezultatom se odlazi na odmor.

U 55. minuti gosti pokušavaju izjednačiti, ali tu je fantastična reakcija Galića koji brani udarac koji je išao pod samu gredu.

74. Minuta, 3-1 za Posušje. U gužvi se najbolje snašao Ivan Bubalo.

Posušani dominiraju u 84. minuti, Davor Landeka pogađa za 4:1.

Posušje ovom pobjedom i matematički osigurava naslov prvaka 1. lige Federacije BiH te u slijedećoj sezoni dolazi u društvo najboljih, Premijerl ligu BiH.