7.9 C
Utorak, 23 travnja, 2024

(FOTO) ŽKK Zrinjski 2010: Plemkinje svladale Jumper i osvojile titulu prvakinja A1 lige KS BIH

Košarkašice ŽKK Zrinjski 2010 danas su osvojile A1 ligu KS BIH nakon što su u finalnoj utakmici svadale KK Jumper rezultatom 72:30. Prethodno rano jutros Plemkinje su u polufinalu deklasirale Impuls 119:52.

I u finalnoj utakmici košarkašice Zrinjskog 2010 potvrdile su da su davno prekucale ove ligu. Prva četvrtina otišla je na stranu Plemkinja rezultatom 13:8.Do odmora prednost raste i poluvrijeme završava rezultatom 31:18.

U drugom dijelu ista meta isto odstojanje. 56:26 rezultat je na kraju treće četvrtine, a kraj utakmice donosi zasluženu pobjedu Plemkinja rezultatom 72:30.

ŽKK Zrinjski 2010: Katarina Pavlović, Danijela Drinovac, Ivana Đolo, Sara Herceg, Petra Leko, Hana Hadzihusejnović, Karla Lasić, Vesela Lončar, Inja Džidić, Mihaela Kojić, Ana Leko, Katarina Mihalj. Trenerica: Nikolina Pandža

Ekipa portala HERCEGOVINA.in čestita Plemkinjama na još jednom naslovu.