17.7 C
Nedjelja, 19 svibnja, 2024

(FOTO) ŽKK Zrinjski 2010: Velika pobjeda Plemkinja nad Feniksom

Juniorke ŽKK Zrinjski večeras su na svom parketu slavile veliku pobjedu u polufinalu državnog prvenstva nad OKK Feniks rezultatom 70:61.

Bila je to utakmica u kojoj su Plemkinje dominirale cijelu utakmicu, a sve što su gošće uspjele jeste da dođu na minus 4 sredinom zadnje četvrtine. Hrabre i borbene Plemkinje nisu dopustile više i na kraju i više nego zaslužene pobjeda 70:61. Na odmoru su Plemkinje imale vodstvo 42:30. Do plasmana u finale državnog prvenstva Plemkinje dijeli sutrašnja utakmica protiv OKK Viteza koja se igra s početkom u 14 sati i 30 minuta u dvorani na Bijelom brijegu.

ŽKK Zrinjski 2010: Ana Leko 22, Mihaela Ereš, Mihaela Bernadić 6, Katarina Mihalj 12, Katja Bakalar 16, Jelena Čutura 12, Brigita Stanić 2, Sara Opančar, Klara Blažević, Maja Miličević.
Trenerica: Nikolina Pandža
Pokoćna trenerica: Katarina Pavlović