21.6 C
Srijeda, 1 svibnja, 2024

(FOTO) ŽKK Zrinjski 2010: Velika pobjeda Plemkinja nad Kozarom

Danas su u dvorani Bijeli Brijeg Plemkinje ugostile ekipu ŽKK Kozara iz Gradiške

Plemkinje su odigrale veoma dobro prvo poluvrijeme i gošće su bile nemoćne pružiti jači otpor. Na poluvremenu na semaforu je bio rezultat 41:26 i +15 razlika za Plemkinje.

U drugom poluvremenu gostujuće košarkašice su dobile treću četvrtinu rezultatom 14:10 te smanjile vodstvo Plemkinja na +11 .
Zadnju četvrtinu također su dobile gošće međutim zahvaljujući furioznoj igri Plemkinja rezultat iz prvog poluvremena za gošće bio je nedostižan.

Sjajna timska igra Plemkinja i na kraju zaslužena i velika pobjeda u zadnjoj domaćoj utakmici ove kalendarske godine.

Kod ŽKK Zrinjski 2010 su se istakle Mihalj s 14 i 8 skokova, Bakalar s 13 koševa i 3 skoka. Bošnjak je dala 12 i 7 skokova, Čutura 6, Leko 9 i 7 skokova, Lasić 5 skokova, Ereš i Đolo po 2. te Herceg 7 koševa.

Kod gošći bolje od ostalih bile su: Katarina Pajić 14 koševa, 6 skoka i 3 asistencije, Anđa Marendić 16 koševa, Jelena Tadić 15 koševa i čak 15 skokova.

ŽKK Zrinjski 2010 – ŽKK Kozara 65:57 (41:26) (21-14,20-12,10-14,14-17)

ŽKK Zrinjski 2010: Katja Bakalar, Leonarda Bošnjak, Ana Leko, Katarina Mihalj, Karla Lasić, Jelena Čutura, Klara Blažević, Mihaela Ereš, Ivana Đolo, Sara Opančar, Sara Herceg

ŽKK Kozara: Milanka Škrbić, Anđa Marendić, Katarina Pajić, Jelena Tadić, Nikolina Kuruzović, Milica Simić, Olja Beader, Sara Vidović, Sara Kočić, Milena Đukić, Andrea Malesević