18.9 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

(FOTO&VIDEO) Pioniri Zrinjskog bolji od Kruševa

Danas je na pomoćnom igralištu HŠK Zrinjski odigrana utakmica 16. kola, 1. lige HNŽ/K za pionire u kojoj su se sastali HNK Kruševo i HŠK Zrinjski. U ovoj utakmici domaćin je bila ekipa HNK Kruševa, ali su u dogovoru klubova utakmicu odigrali na pomoćnom igralištu Zrinjskog.

HNK Kruševo: Ivano Mihalj, Šimun Brekalo, Dejan Došlo, Luka Barukčić, Miro Kolak, Davor Miloš, Dominik Čule, Filip Margeta (C), Nikša Vrljić, Pavo Kelava, Ivan Bevanda. Pričuve: Marko Milorad, Gabrijel Vrebac, Luka Vučić, Tomislav Senkić, Robert Tomić, Josip Božić. Trener: Viktor Mikulić.

HŠK Zrinjski: Daniel Skoko (C), Sandro Zovko, Ivano Bradvica, Matej Galić, Nikola Sivrić, Gabrijel Božić, Ivan Kukić, David Džidić, Luka Varga, Marko Palac, Andrija Ćorić. Pričuve: Josip Buhovac, Roko Krešić, Matej Trogrlić, Marko Škobić, Toni Pupić, David Miličević. Trener: Marin Jovanović.

Prvo poluvrijeme pripalo je Kruševu, a na odmor se odlazi rezultatom 1:0. Strijelac za Kruševo bio je Šimun Brekalo u 8. minuti utakmice. Kruševo je u prvom dijelu imalo još nekoliko dobrih prigoda, ali se na odmor odlazi rezultatom 1:0.

U drugo poluvrijeme Zrinjski ulazi dosta bolje. Prednja linija Kruševa ne uspijeva napraviti neku prigodu, dok s druge strane Zrinjski preko Marka Škobića postiže tri pogotka i preokreće rezultat u svoju korist. Škobić je pogađao u 47., 55. i 64. minuti utakmice.

U narednom 17. kolu Plemići idu u goste ekipi Branitelja, dok će Kruševo gostovati u Čapljini kod istoimenog domaćina.