19.9 C
Petak, 29 ožujka, 2024

Gagro dobro počeo: GOŠK bolji u prijateljskoj utakmici od Širokog Brijega

NK GOŠK svladao je NK Široki s 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u kampu “Musa-Karačić”. Trener Denis Ćorić odlučio je u ovoj utakmici dati priliku igračima s manjom minutažom i koji nisu nastupili u Tuzli, a zanimljivo prigodu je dobilo je nekoliko juniora, te Malijac Gbakle koji se nalazi na probi u Širokom Brijegu.

Široki Brijeg je poveo u 12. minuti preko Josipa Barišića koji je pogodio nakon ubačaja Zvonimira Vukoje iz kornera s desne strane. U 17. minuta utakmice, GOŠK dolazi do izjednačenja. Anes Mašić je pobjegao obrani, zaobišao vratara i pogodio za poravnanje.

Pobjedu gostima donio je Vedin Kulović u 84. minuti utakmice.

NK Široki Brijeg: Miškić (od 70. Pehar), Marušić, Hrkać (od 75. Martić), Barišić, Vištica, Mašić (od 70. Lasić), B. Vukoja (od 46. Stanić), Z. Vukoja (od 60. Sesar), Gbakle, Jurilj (od 46. Franjić), Jurić (od 75. Lukić). Trener: Denis Ćorić

NK GOŠK: Lukač, Ereiz, Mešanović, Islamagić, Hodžurda, Savić, Šunjić, Pavičević, Aletić, Mašić, Jusufbašić (još su igrali: Rizvanović, Kožul, Hukara, Mustafić). Trener: Nenad Gagro