9.9 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Hajduk 2 svladao Široki Brijeg 3:1

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su u četvrtoj pripremnoj utakmici od druge momčadi splitskog Hajduka rezultatom 3:1.

Široki je već na samom početku utakmice mogao doći do vodstva, ali Angelov promašuje izglednu priliku.

Domaći su u 16. minuti došli do vodstva preko Ivana Delića.

Angelov tri mnute kasnije glavom pogađa vratnicu nakon ubačaja Vukoje i Široki propušta priliku za ekspresno izjednačenje.

Plavo-bijeli su imali terensku nadmoć, prilike su se nizale, Bagarić nije iskoristio jedan na jedan sa golmanom, Ćorić propušta loptu poslati u praznu mrežu i na predah se odlazi s 1:0 u korist Hajduka.

Domaćin je u drugom poluvremenu bio bolja momčad na terenu. U 66. minuti domaćin dolaze do 2:0 nakon autogola Tonija Nikića.

Na 2:1 u 72. minuti smanjuje Stipe Jurić, a Hajduk 15 minuta kasnije trećim golom postavlja konačan rezultat i dolazi do zaslužene pobjede.

NK Široki Brijeg: Zlomislić (od 46. Miškić), Cipetić, Nikić, Radeljić (od 60. Barišić), Kvesić, Stanić (od 46. Hrkać), Marić (od 60. Begić), Vukoja (od 46. Enin), Ćorić, Angelov (od 46. Glavaš), Bagarić (od 60. Jurić). Trener: Toni Karačić.