7.7 C
Subota, 20 travnja, 2024

HFC Zrinjski slavio pobjedu nad gradačačkom Kaskadom

Večeras su se u dvorani na Bijelom Brijegu u Mostaru sastali HFC Zrinjski i MNK Kaskada iz Gračanice. Utakmica se odigrala u okviru PL BiH. Rezultatski utakmica je bila bez značaja pošto je u PL BiH poznato sve za doigravanje za prvaka.

Zrinjski je dobro otvorio utakmicu i Plemići su već u 7 minuti imali veliku prednost od 2:0. Strijelci za Zrinjski bili su Raguž i Drežnjak. Do odmora obije momčadi imale su po nekoliko prigoda, ali se rezultat nije mijenjao.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 2:0. Na početku drugog dijela Raguž povisuje na 3:0, a onda gosti daju u istoj minuti dva pogodka. Za 4:2 pogađa sjajnim pogotkom Drežnjak što je i konačni rezultat utakmice.

Obje ekipe ponovno će odigrati u srijedu u Mostaru utakmicu koja će se ovaj put igrati u sklopu finala Kupa BiH. Utakmica se igra u Mostaru sa početkom u 19:00 sati.

[Best_Wordpress_Gallery id=”58″ gal_title=”HFC Zrinjski slavio pobjedu nad gradačačkom Kaskadom”]