10.5 C
Subota, 4 svibnja, 2024

HKK Zrinjski: Plemići u dramatičnoj završnici svladali KK Promo

Svoju prvu utakmicu u ovoj natjecateljskoj sezoni košarkaši HKK Zrinjski igrali su večeras protiv momčadi KK Promo.

Bila je to uzbudljiva utakmica u kojoj su Plemići do zaslužene pobjede stigli tek u završnici susreta rezultatom 84:82.

Prva četvrtina završila je vodstvom Plemića 27:22, a na odmor Zrinjski ide s prednošću 46:40.

U nastavku gosti se vraćaju u utakmicu, te se u zadnju četvrtinu ulazi rezultatom 63:59. Zadnja četvrtina donijela je pravu dramu. Gosti su igrali agresivnije i u jednom trenutku su došli do vodstva, ali Zrinjski se vraća i preokreće rezultat. U samu završnicu se ulazi rezultatom 82:82, i sekundu do kraja pobjedu Zrinjskom donosi Ervin.

Plemiće je do pobjede vodio Vranješ s 29 poena. Ervin je dodao 19, a Zovko 12. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Mickey sa 17 koševa.