7.9 C
Četvrtak, 18 travnja, 2024

HKK Zrinjski poražen od KK Promo na svom parketu 89:91

Košarkaši HKK Zrinjski večeras su u dvorani na Bijelom brijegu u okviru 4. kola Košarkaške lige BiH dočekali momčad KK Promo. U ovoj utakmici gosti su imali veliku potporu svojih navijača.

Gosti su bolje otvorili utakmicu, te su u jednom momentu imali čak deset poena viška i rezultat 10:19. Do kraja prve četvrtine Zrinjski se ipak uspijeva malo pribrati, te je prva dionica završila vodstvom gostiju 17:22.

Na početku druge četvrtine Zrinjski pravi 4:0 za 21:22, a klupa gostiju tražila je time out. U 14. minuti Zrinjski prelazi u vodstvo 29:28. Na kraju prvog dijela Zrinjski je imao prednost 49:46.

U nastavku Zrinjski je krenuo bolje i u 24. minuti Plemići imaju prednost 58:48. Zeinjski zatim ima 63:51 i onda gosti s dvije brze trice smanjuju na 63:57. Kraj treće četvrtine donosi rezultat 74:67.

Gosti se ne predaju i na 6,44 do kraja dolaze na 80:78. Zrinjski nakon toga seriju od 5:0, a na dvije minute do kraja ima 88:83. U zadnju minutu se ulazi s 88:85, a gosti na 29 sekundi do kraja dolaze do poravnanja 89:89, a sa zvukom sirene i do pobjede 89:91.

Goste je do pobjede vodio Ervin sa 26 poena, a kod Zrinjskog najbolji je bio Kapita sa 17 koševa.