Košarkaši HKK Zrinjski večeras su na svom parketu dočekali momčad HKK Čapljina.

U utakmicu su Plemići ušli dobro i prvu četvrtinu dobili su rezultatom 16:12. U drugoj četvrtini bolja igra gostiju koji do odmora preokreću rezultat  za rezultat 31:34.

I treću četvrtinu Zrinjski je malo bolji, te Plemići opet dolaze do prednosti. U zadnju četvrtinu s ušlo rezultatom 53:50 za Zrinjski. U zadnjoj četvrtini prava drama. Momčadi su se smjenjivale u vodstvu, a gosti su u jednom trenutku otišli na plus 5. Plemići se nisu predavali i opet su vratili u susret, da bi 13 sekundi imali prednost 70:69 i napad.  I nakon prave drame Zrinjski dolazi do pobjede 74:71.

Kod Zrinjskog je bio najbolji Vranješ sa 24 poena, Ervin i Knežević su dodali po 12. Kod Čapljine bolji od ostalih bio je Sudzum sa 19 poena.