11.6 C
Subota, 4 svibnja, 2024

HŠK Zrinjski: Nemanja Bilbija s dva pogotka potopio Slogu u Modriči

Nogmetaši HŠK Zrinjski danas su gostovali kod FK Sloga, a utakmica se igrača u Modriči. Isti protivnici su se sastali prije tri dana u Mostaru u okviru Kupa BiH, a tu utakmicu su Plemići dobili 3:0.

Momčadi su nastupile u sastavima:

FK SLOGA: Trako, Nikolić, Redžić, Božičković, Batar, Mrzić, Dujaković Nikola, Milanović, Kvesić, Mrkaić, Varga.

HŠK ZRINJSKI: Marić, Barišić, Ćorluka, Mulahusejnović, Malekinušić, Ramić, Ivančić, Ćuže, Šunjić, Tičinović, Bilbija.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a Zrinjski je imao puno više od igre, a domaći su se braniili i pokušavali iz kontra napada ugroziti vrata Marića.

I u drugom dijelu Zrinjski preuzima inicijativu koja se isplatila u 58. minuti kada je nakon kornera koji je izveo Ivančić naviši bio Bilbija koji je doveo Zrinjski u vodstvo 1:0. Savić je ušao umjesto Ivančića, a Hrvanović umjesto Ćuže

U 77. minuti kazneni udarac za Zrinjski koji je u pogodak pretvorio Bilbija. Prethodno je srušen Malekinušić. Kiš i Abdurahimi su u igri umjesto Mulahusejnovića i Melekinušića.

Par minuta poslije imali su domači veliku priliku za povratak, ali je vratar Marić sjajno obranio udarac Mrkajića.

U 85. minuti domaći ostaju s igračem manje jer je Dadić zaradio crveni karton.

Zaslužena pobjeda Zrinjskog u Modriči za nova tri boda.