Prvi susret 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigran je u Mostaru gdje su nogometaši Zrinjskog dočekali ekipu FK Radnik iz Bijeljine.

HŠK Zrinjski – FK Radnik 4:1 (4-0)

Strijelci: Janković 6′, Bilbija 9′, Bašić 18′, Memija 27′, Vazda 86′

HŠK ZRINJSKI: Čondrić, Barišić, Ćorluka, Bašić, Savić, Jakovljević, Janković, Memija, Kamenar, Tičinović, Bilbija.

FK RADNIK: Muminović, Nikić, Batar, Popara, Vasić, Ristanović, Živković, Đorić, Pantelić, Šubert, Todorov.

Glavni sudija ovog susreta je Frano Jelić iz Širokog Brijega, pomoćnici su Aleksandar Smiljanić iz Laktaša i Davor Maksimović iz Doboja, dok je četvrti arbitar Admir Musić iz Sarajeva.

Prva utakmica Plemića u proljetnog dijela privukla je veliku pažnju ljubitelja nogometa ali zbog direktnog TV prenosa a i prohladnog vremena nismo zabilježili veliku posjećenost.

Nakon početnog ispitivanja snaga prva prilika za Plemiće i odma zgoditak i vodstvo Zrinjskog,strijelac za domaćina bio je Janković 6. minuta.

Samo 2. minute poslije MAESTRO Bilbija uz pomoć gostujućeg nogometaša pogađa za 2-0, Zrinjski organiziran, nadmoćan i jednostavno rečeno dominira u svim segmentima nogometne igre.

U 18.minutu slobodan udarac izvodi ga dijete Zrinjskog Ivan Bašić sjajan udarac i na semaforu je stajalo visokih 3:0 za domaćina.Igrao se  27.minuta susreta Memija ubacije u šesnaesterac no nogometaš Radnika promašuje loptu i ona odsjeda u gostujućoj mreži i visoko vodstvo domaćina od 4:0. Gosti su zahvaljujući pogreškama nogometaša Zrinjskog u obrani dobili 2-3 poluprilike ,no gosti nisu iskoristili greške domaće obrane.

Do kraja prvog poluvremena potpuna dominacija nogometaša Zrinjskog i još jedan  pokušaj iz kornera Ivana Bašića ali golman Muminović krajnjim naporom sprječava novi pogodak domaćina. Poluvrijeme  i odlazak na odmor uz prednost Plemića od 4:0 .
Drugo poluvrijeme nastavljeno je istim tempom Zrinjski bolji no gosti ulaskom brzog Motike pokušavaju postiči zgoditak ali bez uspjeha.

Zrinjski ipak dominira i kontrolira igru cijelim tijekom susreta ali očito zadovoljni rezultatom iz prvog dijela uzeli su sebi za pravo odigrati opuštenije drugo poluvrijeme .Tako gosti nakon prvog kornera smanjuju rezultat na 4:1 što je i konačni rezultat susreta  te nova 3.boda za HŠK Zrinjski.