17.9 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

HŠK Zrinjski: Pobjede kadeta i pionira protiv Borca

Danas su svoje premijerligaške utakmice odigrali kadeti i pioniri HŠK Zrinjski. Protivnik Plemićima su bili njihovi vršnjaci iz banjalučkog Borca. Kadeti Zrinjskog slavili su 1:0, a jedini gol je postigao David Karačić u 70. minuti utakmice.

HŠK ZRINJSKI: Bradvica Dominik, Ivanković Rino, Bošnjak Nikica, Vukajlović Filip, Karačić David, Cvitković Marino, Šunjić David, Puljić Danijel, Ostojić James-Patrick, Kozina Marko, Glavina Marko. Pričuve: Kvesić Marino, Badrov Luka, Jozić Dario, Krešić Marin, Filipović Borna, Šteko Kristijan, Cvitković Luka.

TRENER: Ivanković Mario
POMOĆNI TRENER: Margeta Elvis

Pioniri Zrinjskog su također zabilježili pobjedu od 1:0, a jedini gol je postigao Filip Šakota u 17. minuti utakmice.

HŠK ZRINJSKI: Bogdan Matej, Vučić Borna, Šego Sebastian, Pehar Ivan-Gabriel, Cvitković Filip, Sesar Zvonimir, Pavlović David, Mikulić Teo, Šakota Filip, Šaravanja Domagoj, Lučić Leon. Pričuve: Jelinić Ivan, Rajič Dimitrije, Soldo Petar, Miličević Matija, Arapović Antonio, Matić Domagoj, Čarapina Ivan.

TRENER: Orlović Dubravko
POMOĆNI TRENER: Jovanović Marin