Danas se u Gabeli odigralo finale velikoga, međunarodnoga turnira Andrija Anković u kome su se sastali HŠK Zrinjski i FK Sutjeska.

Utakmica je privukla pozornost nekoliko stotina gledatelja, a ova utakmica bila je prigoda da struka Zrinjskog vidi u kakvom je stanju momčad nakon prvog dijela priprema.

U prvom poluvremenu gledatelji su mogli vidjeti zanimljivu utakmicu, a Zrinjski je na teren izgledao mnogo bolje nego li što smo ga vidjeli u jučerašnjoj utakmici protiv Neretve.

Ipak, prvi su poveli nogometaši Sutjeske, ali je u prvom dijelu utakmice preko Gojkovića Zrinjski uspio izjednačiti rezultat. S rezultatom 1:1 odlazi se na odmor.

U prvom poluvremenu za Zrinjski su nastupili: Horkaš, Gojković, Barbarić, Barišić, Rugašević, Zlomislić, Rustemović, Tičinović, Filipović i Kunić.

U drugom poluvremenu prisutni gledatelji mogli su vidjeti: Savić, Ćorluka, Radoš, Bošković, Stojkić, Čurjurić, Čirjak, Jajalo, Stanić, Govedarica i Vučenović.

U drugo poluvrijeme Zrinjski ulazi dosta odlučnije, te već u 50. minuti Miljan Govedarica pogađa za 2:1.

U 72. minuti utakmice nogometaš Sutjeske Marko Četković postiže pogodak za 2:2.

Uskoro sve fotografije

Utakmica u regularnom dijelu završila je 2:2, te se krenulo s izvođenjem jedanaesteraca. Prvi jedanaesterac za Zrinjski promašio je Čirjak, da bi nakon Čirjaka uspješni bili Govedarica i Čurjurić. Nakon toga Savić uspijeva obraniti udarac nogometaša Sutjeske. Nakon toga Jajalo pogađa, da bi odmah iza toga Stojkić promašio jedanaesterac. Nogometaš Sutjeske siguran i na kraju zaslužena pobjeda Sutjeske 6:5.