16.9 C

Igor Karačić: Uz ovakve navijače i obranu, idemo u nove pobjede

Hrvatski su rukometaši nastavili slavljenički niz i upisali drugu pobjedu na Europskom prvenstvu. Svladali su reprezentaciju Bjelorusije s 31-23, prenosi erotel.

-Moram reći da smo prezadovoljni s ovom pobjedom, od prve do 60-te minute smo sve držali pod kontrolom. Poslušali smo izbornika, ostvarili smo njegove zamisli, zatvorili smo njihove udarne snage. Ovo nam treba biti putokaz, dug je put ispred nas. Od srca se zahvaljujem svim navijačima, uz ovakve navijače i ovakvu obranu, zajedno idemo u nove pobjede, rekao je Igor Karačić, igrač utakmice, ujedno naš prvi strijelac u dvoboju protiv Bjelorusa sa šest pogodaka.

-Odigrali smo vrhunsku utakmicu svih 60 minuta. Zadnjih 15, 20 minuta su priliku dobili igrači koji možemo reći manje igraju, tako da se ovi koji više igraju, mogu malo odmoriti. Hvala svim navijačima koji su tu došli!, poručio je vratar Marin Šego.