16.9 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

JK Borsa: Jedanaest zlata na dva međunarodna turnira

Mladi džudaši Borse zabilježili su nastupe na dva natjecanja: Memorijalu “Miloš Mrdić” u Trebinju i na Pokalu Koroške u Sloveniji.

Na oba turnira klub je slavio kao najuspješnija ekipa. U Trebinju je osvojen pehar za najbolju mladu ekipu dok je u Sloveniji Borsa zauzela 3. mjesto ukupnom poretku nakon prvoplasiranog Bežigrada iz Ljubljanje i drugoplasiranog Acrona iz S. Gradca. Četvrta ekipa turnira bio je Uzgorod iz Ukrajine, dok je 5. mjesto zauzeo Landersvebald iz Austrije.

Borsa na turniru u Sloveniji

Pokal Guštanj – Koroška

U gradiću Ravne na Koroškem održan je tradicionalni judo turnir koji je okupio 236 natjecatelja iz 6 zemalja i 37klubova.

Natjecanje je bilo za dvije uzrasne kategorije: U12 i U14.

Medalje su osvojili:

𝗭𝗹𝗮𝘁𝗼: Ina Marić, Ivana Bebek i Lara Knezović
𝗦𝗿𝗲𝗯𝗿𝗼: Iva Vrljić
𝗕𝗿𝗼𝗻𝗰𝗮: Gabrijel Šarac i Magdalena Frljić

Memorijal “Miloš Mrdić” Trebinje

U Trebinju je održan 20. Judo kup i 13. memorijal “Miloš Mrdić”. Organizator natjecanja bio je judo klub
Leotar, a natjecanje je okupilo preko 400 natjecatelja iz 7 zemalja.

Medalje za Borsu osvojili su:

𝗭𝗹𝗮𝘁𝗼: Niko Novak, Mateo Raspudić, Ivana Šarić, Katarina Palac, Karla Džidić, Anastasia Ignatkov, Leona Čuljak, Lucija Ivanković.
𝗦𝗿𝗲𝗯𝗿𝗼: Katja Tomić.
𝗕𝗿𝗼𝗻𝗰𝗮: Gabriel Marković, Luka Bubalo, Jan Barbarić i Katja Jurić.