9.9 C
Petak, 19 travnja, 2024

Liga prvaka: Manchester preokrenuo nakon dva gola minusa, Bayern je zadržao stopostotni učinak

ČUDESAN PREOKRET UNITEDA! RONALDO HEROJ OLD TRAFFORDA, ZABIO PAŠALIĆ, 3 GOLA BAYERNA U 5 MINUTA
U skupini E Bayern je zadržao stopostotni učinak. Nakon Barcelone i kijevskog Dinama Bavarci su ovaj put slavili na Luzu u Lisabonu gdje su pobijedili Benficu 4-0. Sve do 70. minute mreže s mirovale, a tada je domaću zatresao Sane. Tada je počelo puštati sa svih strana u domaćoj obrani pa su još zabili Everton (autogol), Lewandowski i ponovno Sane. Kod posljednjeg pogotka asistirao je hrvatski reprezentativac Josip Stanišić koji je u 77. minuti dvoboja ušao s klupe. Osim što ima svih devet bodova Bayern još nije primio pogodak (razlika pogodaka 12-0).

Barcelona – Dinamo Kijev 1:0 (Pique 36′)

RB Salzburg – Wolfsburg 3:1 (Adeyemi 3, Okafor 65′, 77′ / Nmecha 15′)

Manchester United – Atalanta 3:2 (Rashford 53′, Maguire 75′, C. Ronaldo 81′ / Pašalić 15′, Demiral 29′)

Benfica – Bayern 0:4 (Sane 70′, 84′, Everton 80′ ag., Lewandowski 82′)

Chelsea – Malmo 4:0 (Christensen 9′, Jorginho 21′ p., 57′ p., Havertz 48′)

Lille – Sevilla 0:0

Young Boys – Villarreal 1:4 (Elia 77′ / Pino 6′, G. Moreno 16′, Alberto Moreno 88′, Chukwueze 90’+2′)

Zenit – Juventus 0:1 (Kuluševski 86′)