7.7 C
Četvrtak, 25 travnja, 2024

Liverpool jedva izvukao pobjedu protiv Salzburga, Barcelona preokrenula protiv Intera, Ajax slavio protiv Valencije

U najzanimljivijoj utakmici večeri slavila je Barcelona protiv Intera rezultatom 2:1. Oba gola za Barcu zabio je Luis Suarez.

U skupini E aktualni europski prvak Liverpool i RB Salzburg odigrali su sjajnu utakmicu na Anfieldu, a na koncu su Redsi slavili sa 4:3. Domaćin je vodio sa 3:0, austrijski prvak je uspio izjednačiti. Ipak, bodovi su ostali u Liverpoolu.U drugom susretu Genk i Napoli su odigrali bez golova

U skupina H Chelsea je na gostovanju pobijedio Lille sa 2-1, dok je Ajax na Mestalli slavio protiv Valencije sa 3:0.Na ljestvici vodi Ajax sa šest bodova, Valencia i Chelsea imaju po tri boda, a Lille je na začelju bez bodova.

U skupini G Zenit je na svom travnjaku uvjerljivo porazio Benficu sa 3-1. Pobjedu ruskom sastavu donijeli su Dzjuba (22), Ruben Dias (70-ag) i Azmoun (78), dok je gol za Portugalce zabio De Tomas u 85. minuti. U drugom susretu Lyon je na gostovanju pobijedio RB Leipzig sa 2-0 golovima Depaya (11) i Terriera (65). Na ljestvici vode Zenit i Lyon sa po četiri boda, RB Leipzig ima tri, a Benfica 0.

U susretu 2. kola F skupine nogometne Lige prvaka Borussija Dortmund je na gostovanju pobijedila prašku Slaviju sa 2-0. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Achraf Hakimi koji se upisao među strijelce u 35. i 89. minuti.