21.6 C
Petak, 29 ožujka, 2024

MALA ŠKOLA JUDA USPJEŠNA U SLOVENIJI

Judaši Male škole juda ovog vikenda zabilježili su nastupe na međunarodnom judo turniru u Ljubljani.

Organizacija turnira u Ljubljani obuhvaćala je više uzrasnih kategorija, a Mostarski judaš i judašise su doputovali su s najmlađima te se okitili brojnim odličjima. Turnir je okupio 456 natjecatelja i 45 klubova iz Slovenije, Italije i BiH. Mladi judaši osvojili su 25 odličja: deset zlatnih, šest srebrenih, devet brončanih.

Zlato su osvojili: Jan Bošnjak, Luka Leko, Dora Radišić, Agata Mirko, Marija Velc, Petra Ljubić, Josipa Božić, Elena Ćorić, Borna Pehar, Mitar Šimunović.

Srebrene medalje su osvojili: Viktor Vranić, Gabrijel Velc, Sara Popović, Marta Lakičević, Marija Dogan, Anđela Dogan.

Brončana odličja su osvojili: Nikola Krišto, Marin Leko, Svea Dragoje, Petar Zadro, Leon Ćorić, Lana Zelenika, Ana Čorlija, Petra Soldo, Anđela Ljubić.