7.7 C
Četvrtak, 25 travnja, 2024

Manchester United golom Pogbe slavio na San Siru i eliminirao Milan

Nogometaši Manchester Uniteda plasirali su se u četvrtfinale Europske lige nakon što su kao gosti na San Siru pobijedili Milan rezultatom 1:0. Rossoneri su imali povoljnih 1:1 iz prvog meča na Old Traffordu i bili su u blagoj prednosti, a u čvrstom susretu, bez mnogo šansi na obje strane, odlučio je pogodak Paula Pogbe u 48. minuti.

Francuz se dobro snašao nakon gužve u kaznenom prostoru Milana i veoma lukavim udarcem iz blizine matirao je Gigija Donnarummu za pobjedu 1:0 koja je Crvenim đavolima bila dovoljna za prolazak u narednu rundu.

Neizvjesno je bilo i u susretu Glasgow Rangersa i Slavije Prag, ali na kraju se radovao češki tim koji je kao gost slavio 2:0 pogocima Olayinke u 14. i Stanciua minuti i nakon 1:1 iz prvog susreta, prošao dalje.

Prolaz dalje, bez većih problema, potvrdili su i Ajax koji je kao gost nadigrao Young Boys 2:0 (ukupno 5:0) i Villarreal koji je također bio bolji od Dynamo Kijeva sa 2:0 (ukupno 4:0).

Izvlačenje parova četvrtfinala zakazano je za danas u 13 sati u švicarskom Nyonu.