15.5 C
Četvrtak, 25 travnja, 2024

Mladen Žižović: Poslužila nas je malo i sreća, ali zaslužili smo pobjedu

Nakon utakmice HŠK Zrinjski-FK Olimpik na terenu je održana tiskovna konferencija na kojoj su govorili treneri oba kluba.

“Za mene je ovo bilo očekivano teško s obzirom da nismo bili u natjecateljskom ritmu, bili smo usporeni pogotovo u prvom poluvremenu. U drugom smo malo pritisli, pogotovo u zadnjih dvadesetak minuta, poslužila nas je malo i sreća i mislim da smo zaslužili pobjedu. Možda nije bilo kvaliteta, ali sam rekao u najavi ako treba neka trpi igra, ali rezultat ne u ovakvim utakmicama. Ovakve utakmice te dižu, ako smo pravi, a mi to jesmo. Volim da dobijamo 1:0 nego 5:0 jer u takvim utakmicama svaki igrač treba dati svoj maksimum i biti obazriv do kraja. Nadamo se da ćemo popraviti igru, a rezultat zadržati”. Uspjeli smo pogoditi s ovim zadnjim izmjenama gdje je Stojkić asistirao, a Mašić pogodio. Što se tiče samog Mašića odluka je bila teška da ga zadržimo u našim redovima, i to se pokazalo ispravno, i evo to nam se vratilo njegovim golom za tri boda”, rekao je Mladen Žižović trener HŠK Zrinjski.