7.7 C
Subota, 20 travnja, 2024

Mlađi uzrasti FA HFC Zrinjski i NK Sport Talent odigrali zanimljivu utakmicu

Danas su u SRC Balinovac mlađi uzrasti FA HFC Zrinjski i NK Sport Talent odigrali zanimljivu prijateljsku utakmicu.

Kod Akademije Zrinjski nastupili su dječaci rođen 2010. i 2011. godine dok su za NK Sport Talent nastupali dječaci rođeni 2008., 2009. i 2010. godine.

U zanimljivoj utakmici bolje su se snašli “Akademci” koji su na poluvremenu golovima Svena Klepe 2 i jednim golom Josipa Bošnjak vodili 3:0.

Početkom drugog poluvremena na 4:0 povisio je Sandro Buhovac, dok za 5:0 pogađa Marko Bender.

Za 6:0 pogađa David Zelenika, a na 7:0 povisio je Nikola Stojkić. Pred sam kraj utakmice Sport Talent postiže pogodak, te utakmica završava rezultatom 7:1. Gol za Sport Talent postigao je Petar Pandža.

Treneri su dali prigodu svim igračima.

Nakon ove utakmice svoju utakmicu su odigrali dječaci rođeni 2012. godine i mlađi ova dva kluba.