7.7 C
Subota, 20 travnja, 2024

Mostar: Dječaci se okupili u spomen na rano preminulog trenera i osvojili turnir

U Mostaru je održan turnir u organizaciji Univerzalne škole sporta Fortuna, a natjecanje je bilo podijeljeno u nekoliko dobnih kategorija.

Posebnu pažnju je privukla ekipa koja je nosila naziv ‘Marko Nakić Zigi’, a sve u spomen na prerano preminulog trenera Sport talenta koji je prije sedam mjeseci izgubio bitku protiv teške bolesti.

Ekipa je bila sastavljena od djece kojima je Zigi bio trener i sve je odisalo jednom posebnom emocijom. U konkurenciji 2010/2011. nekadašnji Zigijevi učenici su ‘prošetali’ turnirom i nadmoćno osvojili naslov najboljih. U finalu su dobili ekipu HNK Tomislav rezultatom 4-0, a na cijelom turniru su primili samo dva gola, što samo govori kakvu su razliku napravili ovi dječaci u odnosu na ostale ekipe, piše pogled.ba.

Tamo negdje gore, Zigi je sigurno ponosan na svoje momke i ono što su pokazali tijekom vikenda na terenu.