Jutros su se okupili građani Mostara i blokirali prolaz do planiranog mjesta za istovar otpada u Sjevernom logoru pored autoceste M-17.
Vozila su sinoć prije ponoći probila mjesto za istovar otpada pored autokampa “Neretva”, dok mještani tvrde da ih nitko nije obavijestio o ovoj odluci.
Uznemireni su i blizinom mjesta za istovar urbanom dijelu Mostara i spomenutom autokampu.
Gradonačelnik Mostara Mario Kordić jutros je na konferenciji za novinare izjavio da je izdao nalog za otvaranje privremenog mjesta za istovar u Sjevernom logoru pored bazena Vrapčići, uz još dvije lokacije u južnom dijelu grada.
Trenutno se na planiranom mjestu za istovar nalaze strojevi za pretovar otpada u kamione koji bi otpad odvozili na dogovorena odlagališta izvan Mostara.







