spot_img
spot_img

ISTAKNUTE VIJESTI

spot_img
spot_img

Mostarci blokirali put gdje je planiran istovar otpada, nitko ih nije ni obavijestio

Hercegovina.in

Jutros su se okupili građani Mostara i blokirali prolaz do planiranog mjesta za istovar otpada u Sjevernom logoru pored autoceste M-17.

Vozila su sinoć prije ponoći probila mjesto za istovar otpada pored autokampa “Neretva”, dok mještani tvrde da ih nitko nije obavijestio o ovoj odluci.

Uznemireni su i blizinom mjesta za istovar urbanom dijelu Mostara i spomenutom autokampu.

- Tekst se nastavlja ispod oglasa -

Gradonačelnik Mostara Mario Kordić jutros je na konferenciji za novinare izjavio da je izdao nalog za otvaranje privremenog mjesta za istovar u Sjevernom logoru pored bazena Vrapčići, uz još dvije lokacije u južnom dijelu grada.

Trenutno se na planiranom mjestu za istovar nalaze strojevi za pretovar otpada u kamione koji bi otpad odvozili na dogovorena odlagališta izvan Mostara.

najnovije vijesti