17.7 C
Utorak, 14 svibnja, 2024

Mostarski taekwondo klub Cro Star uspješan u Fojnici

Na Međunarodnom taekwondo turniru Fojnica Open 2019.,održanom u nedjelju 2. lipnja, Mostarski taekwondo klub Cro Star osvojio je ukupno 14 medalja i 2 ekipna plasmana.

Mostarski taekwondo klub Cro Star tako je na turniru, na kojem je sudjelovalo 350 natjecatelja, ostvario zapaženi uspjeh. 16 natjecatelja izborilo se za 14 medalja, i to 3 zlata, 8 srebra i 3 bronce.

Zlato su osvojili Luka Penavić, Matej Sesar, Antonio Rezo. Srebrenom medaljom okitili su se Damir Ćubela, David Rezo, Matej Vidačak, Romano Blažević, Barbara Penavić, Katarina Ćorić, Lucija Kovačević i Viktoria Penavić, dok su broncu osvojili Nika Šunjić, Luka Kovačević, Damir Ćubela.

Osvojena su 2 pehara u ekipnom plasmanu, u kadetima za ekipno 3.mjesto i u disciplini kick za ekipno 3. mjesto.

Posebno treba istaknuti Luku Penavića i Antonia Rezu, koji su aktualni državni prvaci, te su se i na ovom turniru okitili najsjajnijom medaljom svojim odličnim nastupom. Matej Vidačak je imao odličnu polufinalnu borbu, koju je riješio nokautom, a u polufinalu je izvrstan bio i Romano Blažević, kojem je ovo bio tek treći turnir, a već se okitio trećom medaljom.