16.9 C
Četvrtak, 29 rujna, 2022

Nakon gola Christiana Eriksena za 1-1, srpski komentator je bio ‘u ekstazi’

Srpski komentator ‘podivljao’ nakon gola Eriksena, a kada je Majer zabio, onda je utihnuo!
Nakon gola Christiana Eriksena za 1-1, srpski komentator je bio ‘u ekstazi’. A onda, dvije minute kasnije, kao da su mu potonule sve lađe. Jasno, Majer je zabio za 2-1 i eventualnu pobjedu ‘vatrenih’

Hrvatska je slavila protiv Danske na Maksimiru s 2-1 i napravila ogroman korak ka Final Fouru Lige nacija, a utakmicu je u Hrvatskoj prenosila Nova TV. U susjednoj Srbiji prijenos je bio na kanalu ArenaSport 2, a tamošnji komentator se, u najmanju ruku, nije proslavio.

Nakon gola Christiana Eriksena za 1-1, srpski komentator je bio ‘u ekstazi’, a samo možemo pretpostaviti kako je to izgledalo u studiju. A onda, dvije minute kasnije, kao da su mu potonule sve lađe. Jasno, Majer je zabio za 2-1 i eventualnu pobjedu ‘vatrenih’.
Snimka se proširila društvenim mrežama i u kratkom roku postala viralna.
Srpski komentator navijanjem za Dansku, jasno je kao dan, nije poštivao načelo objektivnosti. Ni blizu…

Dok se Hrvati bore za Final Four Lige nacija, Srbi se bore za promociju u europsku elitu, tamo gdje se ‘vatreni’ već nalaze. U subotu igraju kod kuće protiv Švedske, a tri dana kasnije gostuju u Norveškoj.