15.5 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Naš Plemić Bojan Bogdanović među najboljima u pobjedi protiv Clevelanda

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović bio je jedan od ponajboljih pojedinaca u sinoćnjoj gostujućoj pobjedi Utah Jazza od 117-87 nad Cleveand Cavaliersima sa 20 koševa.

Bogdanović je odigrao 28 minuta, a u tom je vremenu uz šut iz igre 6/10, za trice 4/6, upisao 20 poena uz dva skoka i tri asistencije. Najbolji strijelac Jazza bio je Donovan Mitchell sa 27 ubačaja, dok je Jordan Clarkson dodao 21.

Kod Cavaliersa najbolji je bio Cedi Osman koji je utakmicu završio sa 17 koševa, četiri skoka i šest asistencija.

Philadelphia 76ers su prekinuli niz od tri poraza zaredom nakon što su sinoć poslije produžetaka sa 137-134 svladali Miami Heat, a Joel Embiid je za pobjedu svoje momčadi zabio 45 koševa, od čega 35 u drugom poluvremenu.

Embiid je gađao i 13 od 13 s linije slobodnih bacanja, uključujući dva 8.9 sekunde prije kraja produžetka, a ukupnom učInku je dodao i 16 skokova, pet ukradenih lopti i četiri asistencije. Danny Green je izjednačio rekord momčadi, zabivši devet trica, a utakmicu je završio sa 29 koševa i deset skokova.

Tyler Herro je bio najbolji strijelac Heata sa 34 koša, Duncan Robinson je dodao 26, a Gabe Vincent 24.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke košarkaške lige NBA koje su odigrane u utorak:

Golden State Warriors – Indiana Pacers 95-104
Brooklyn Nets – Denver Nuggets 122-116
Cleveland Cavaliers – Utah Jazz 87-117
Houston Rockets – LA Lakers 100-117
Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs 102-112
Philadelphia 76ers – Miami Heat 137-134 (produžeci)