Bojan Bogdanović pokazao je već u svojoj drugoj utakmici kakvo je veliko pojačanje za Utah Jazz. Hrvatski košarkaš unatoč nezaliječenoj ozljedi skočnog zgloba bio je najbolji igrač Jazza u noćašnjoj pobjedi protiv Sacramenta 113:81, sa 26 poena, najviše u obje momčadi.

Dodao je tome 4 skoka, 1 asistenciju, uz tek nešto manje od 50 posto šuta i sve to za samo 24 minute igre, unatoč načetom skočnom zglobu. Naime, ozlijedio se još u noći sa srijede na četvrtak, pa zbog otekline propustio dvoboj s Lakersima, a trener Quin Snyder odlučio mu je noćas ograničiti minutažu, sačuvati ga, ali mu i dati priliku da pokaže što može.

Bogdanović je priliku objeručke prihvatio, odmah na startu utakmice zabio je šest vezanih poena, potom i tricu s kojom su se Jazzeri odlijepili na 10 poena razlike, a sve je bilo riješeno već na poluvremenu kad je Utah otišla na 35 poena prednosti.