Bogdanović najbolji strijelac u porazu Jazza, ”double-double” Zupca.
Mostarac Bojan Bogdanović bio je najbolji pojedinac Utah Jazza u porazu od Minnesota Timberwolvesa, a Ivica Zubac u pobjedi svojih LA Clippersa upisao ”double-double”,
Utah Jazz je kod kuće izgubio od Minnesote Timberwolvesa sa 102-112, a Bojan Bogdanović je odigrao 31 minutu i s 18 koševa (šut iz igre 7/17, trice 3/7) bio najbolji strijelac poražene momčadi. Tome je pridodao šest skokova i dvije asistencije. Donovan Mitchell je utakmicu završio sa 17 koiševa, a Rudy Gobert sa 16 i 14 skokova.

Karl-Anthony Towns je predvodio goste s 29 koševa, od čega je sedam trica, i 13 skokova, a Jeff Teague je dodao 21 ubačaj i 11 asistencija.

LA Clippersi su sa 90-88 kod kuće slavili protiv Oklahoma City Thundera, a pobjedu im je osigurao Paul George koji je zabio tricu 25,9 sekundi prije kraja.

Montrezl Harrell je za pobjedu Clippersa zabio 28 koševa uz 12 skokova, George je dodao 18, a Zubac je slavlju svoje momčadi pridonio s 12 koševa (šut iz igre 4/8, trice 0/1) i deset skokova te jednom asistencijom u 20 minuta na terenu. To mu je treći double-double ove sezone. Chris Paul je bio najbolji u redovima Oklahome s 22 poena.