7.7 C
Subota, 20 travnja, 2024

Nekadašnji Plemić odigrao svih 90 minuta za pobjedničku ekipu

I dok su gotovo u cijelom svijetu stopirana nogometna prvenstva zbog pandemije koronavirusa, u Rusiji je prvenstvo nastavljeno utakmicom 22. kola.

Nogometaši Dinama pobijedili su u Groznjem ekipu Ahmata rezultatom 3:2 te tako potvrdili trijumf ostvaren u prošlom kolu protiv Tambova.

Dobro je krenulo po domaće budući da je Roshi već u 10. minuti pogodio za 1:0, ali je Rausch u 26. poravnao rezultat. Ujedno je 1:1 bio rezultat prvog poluvremena.

Philipp je na samom otvaranju drugog poluvremena donio preokret iz kaznenog udarca, a Skopintsev je u završnici utakmice postigao i treći pogodak za ekipu iz Moskve. Domaći su uspjeli samo preko Glušakova smanjiti na 2:3.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Toni Šunjić odigrao je svih 90 minuta za pobjedničku ekipu. Dinamo je šestom mjestu ruske Premier lige, dok je Ahmat na posljednjoj poziciji.