Košarkaši HKK Zrinjski večeras su slavili na gostovanju u Kaknju i tako nastavili veliki niz pobjeda u ovom prvenstvu.

Prva četvrtina u Kaknju završila je poravnato 22:22, a u drugoj su Plemići bili bolji, te su na odmor otišli s prednošću 49:53.

U trećoj četvrtini domaći su se vratili i prešli u vodstvo 66:64. U zadnjoj četvrtini Plemići su ubacili u brzinu više te su dominantnom igrom mirno priveli utakmicu kraju za još jednu veliku pobjedu 91:81.

Plemiće su do pobjede vodili Ervin sa 19, te Zovko, Knežević i Anđušić sa po 14 koševa. Kod domaćih bolji od ostalih bio je Gavrinić sa 16 poena.

HKK Zrinjski: Ervin 19 + 8 skokova + 8 asistencija, Knežević 14 + 9 skokova, Andjušić 14, Zovko 14, Vranješ 11, Pajić 10, Zlomislić 9.
Ekipa Zrinjskog u idućem kolu dočekuje ekipu Čelika iz Zenice.