Mostar SG Staklorad doživio je poraz u Tuzli od ekipe Salinesa. Prvi gol na utakmici prisutni gledatelji mogli su vidjeti u 10. minuti. Domaći su poveli preko Kakhabera Maisale sa 1:0, da bi gosti iz Mostara preko Goste uspjeli da izjednače na 1:1 u 17. minuti utakmice.

S tim rezultatom (1:1) odlazi se na odmor, a u drugom dijelu Salines se pokazao u odličnom svijetlu, te možemo slobodno napisati iznenadio favoriziranog gosta iz Mostara.

Nermin Kahvedžić je u 23. minuti pogodio za 2:1, da bi deset minuta kasnije Benjamin Avdić povećao prednost na 3:1.

Gosti se još jednom uspijevaju vratiti u utakmicu. Aladžić u 34. minuti zabija za 3:2, no do kraja meča Isanović i Kahvedžić po drugi put završavaju posao i Salines je stigao do uvjerljivog trijumfa.

Mostarcima je ovo prvi poraz u sezoni, ali ostat će na vrhu ljestvice sa 22 boda.