Aktivist Omer Hujdur oglasio se na Facebooku kako bi izrazio zabrinutost zbog novog požara koji je jutros izbio na odlagalištu otpada Uborak, rekavši da požar prijeti naseljima.

– Situacija postaje sve ozbiljnija. Vatra prijeti ući u naselje. Nemamo vatrogasaca s ove strane, ništa. Imamo nekoliko stanovnika koji su došli ovdje gasiti požar ako bude potrebno, iako su nam šanse s ruksacima male, ali borit ćemo se koliko god možemo – rekao je Hujdur.








