Nogometaši Širokoga Brijega i Željezničara odigrali su neodlučeno 1:1 (0:0) u pripremnom susretu odigranom u subotu na stadionu Pecara u Širokom Brijegu. Oba pogotka “pala” su u drugom poluvremenu.

Širokobriježani su poveli u 48. minuti preko Josipa Kvesića kojem je povratnu loptu uputio Viktor Angelov. Sarajlije su izjednačile u 58. minuti preko Dženana Zajmovića.

Do kraja susreta obje momčadi su imale po nekoliko prilika, no rezultat je na kraju ostao nepromijenjen. Treneri Toni Karačić i Amar Osim u ovom susretu iskoristili su sve igrače koje su imali na raspolaganju.

U 8. minuti igru je morao napustiti jedan od ponajboljih igrača domaće momčadi Branimir Cipetić nakon što je na njega divljački startao Antonio Pavić.

Sljedeću pripremnu utakmicu Široki Brijeg će odigrati protiv druge momčadi Hajduka, a susret će najvjerojatnije biti odigran u Splitu.