21.6 C

Šesta pobjeda zaredom nogometašica posuškog Intera bez primljenog gola

Nogometašice Intera šestom su pobjedom zaredom u Prvoj ligi FBiH učvrstili drugu poziciju na ljestvici, u subotu su na gostujućem terenu u Sarajevu s 0:3 (0:2) nadigrali posljednjeplasirani ŠF Respekt u susretu 10. kola, piše posusje.net.

Inter je pitanje pobjednika riješio na samom otvaranju utakmice. Posuške nogometašice povele su u ranoj fazi, već u 8. minuti za vodstvo je pogodila Anica Čutura. Ista igračica udvostručila je prednost šest minuta kasnije. Mreže su mirovale sve do 82. minute kada je treći gol za potvrdu pobjede postigla Ana Grubišić, kojoj je ovo bio prvijenac u dresu Intera.

Interu je ovo bila šesta pobjeda zaredom bez primljenog gola i sada ima 21 bod iz devet odigranih susreta, bod manje od prvoplasiranog Libera koji ima utakmicu manje.