19.9 C

Široki Brijeg – Krupa 2:1

Širokobriježani su ulogu favorita opravdali golovima u prvom poluvremenu kada se dva puta tresla mreža gostiju.

U 22. minuti Babić je zabio za vodstvo domaćih, dok se publika na Pecari ponovo radovala 13. minuta kasnije kada je pogodio Enin.

Krupa se u igru vratila na startu drugog dijela. Rezultatsku neizvjesnot u utakmicu donio je Marković koji je zatresao vlastitu mrežu.

Ostatak utakmice nije donio više promjena pa je ostalo 2:1. Široki Brijeg je ovim trijumfom se učvrstio na trećoj poziciji, dok je Krupa i dalje u zoni ispadanja.

Široki Brijeg – Krupa 2:1 (Babić, Enin/Marković(ag).

Široki: Bilobrk, Matić, Ćorić, Babić, Marić, Ćorluka, Pamić, Kovačić, Bagarić, Marković, Enin.

Krupa: Marković, Karišik, Makitan, Dujaković, Puzigaća, Palić, Aganspahić, Nikolić, Milanović, Miketek, Mandić