28.8 C
Mostar
Ponedjeljak, 23 svibnja, 2022

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

- Oglas -

RADNIK NA STROJU U PROIZVODNOM POGONU

Broj: više izvršitelja Uvjeti za obavljanje radnog mjesta:

– Srednja stručna sprema (SSS) , tehnički smjer
– poželjno radno iskustvo najmanje godinu dana na istim ili sličnim poslovima
– timski rad
– produktivnost
– motiviranost za rad i fleksibilnost

- Oglas -

Opis poslova:

– rad u proizvodnom pogonu na jednoj od proizvodnih linija
– prima radne zadatke od poslovođe ili voditelja pogona te uspostavlja proces rada s radnim zadacima
– vodi računa o smanjenju otpada
– brine o čistoći, urednosti proizvodnog procesa

- Oglas -

Radno mjesto zahtjeva rad u tri smjene.

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom uvjeta mogu dostaviti na e-mail: info@ttcables.com ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”): TT kabeli d.o.o Knešpolje bb 88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren do 23.05.2022.

- Oglas -

Povezani članci

Ostanite povezani

18,546ObožavateljiLajkaj
412SljedbeniciSlijedi
708PretplatniciPretplatiti
- Oglas -
spot_img
spot_img
- Oglas -
- Oglas -
Mostar
blaga naoblaka
28.8 ° C
28.9 °
28.8 °
45 %
3.6kmh
20 %
Pon
29 °
Uto
29 °
Sri
30 °
Čet
31 °
Pet
32 °
- Oglas -

Najnovije

- Oglas -