Danas je HFC Zrinjski na svom parketu dočekao MNK Kaskadu iz Gračanice u okviru nastavka natjecanja u PL BiH u futsalu.

Uoči početka natjecanja Plemići su ostali bez dva važna igrača jer su klub napustili kapetan Vlaho i Darko Raguž.

Kako je cilj momčadi opstanak u PL BiH svaki bod vrijedan je zlata, a prvi meč istih rivala u Gračanici završio je rezultatom 3:3.

Plemiće je došlo podržati oko 100 navijača.

U 7. minuti utakmice Marković pogađa za 1:0, da bi na 2:0 povisio u 18. minuti utakmice Pehar. Samo minutu kasnije Zrinjski vodi već s 3:0 golom Kozarića. Pred sam kraj prvog poluvremena gosti smanjuju rezultat na 3:1.

U drugo poluvrijeme gosti smanjuju na 3:2, da bi u 23. minuti utakmice Pehar pogodio za 4:2. Peti gol za Plemiće postiže Marković u 25. minuti utakmice, a za 6:2 pogađa Pehar također u 25. minuti utakmice.

U 28. minuti gosti smanjuju rezultat za 6:3, da bi u 30. minuti utakmice Marković pogodio za 7:3. Za 8:3 pogađa Putica u 36. minuti utakmice, što je i konačni rezultat utakmice.