Utah je na vrhu Zapada s omjerom pobjeda i poraza 20-5, pobjedu manje i poraz više imaju prvaci Los Angeles Lakersi na drugom mjestu, dok je Boston s omjerom 12-11 na četvrtom mjestu Istoka.

Utah Jazz – Boston Celtics 122-108

Košarkaši Utah Jazza obranili su trenutačnu prvu poziciju u Zapadnoj konferenciji i čitavoj NBA ligi 16. pobjedom u svojih posljednjih 17 nastupa 122-108 domaćim uspjehom protiv Boston Celticsa.

Važnu ulogu u pobjedi Jazza imao je i Mostarac Bojan Bogdanović koji je za 31:52 minuta provedenih na parketu ubacio 16 koševa (šut za dva 4-5, trica 2-7, slobodna bacanja 2-2) uz 8 skokova, 4 asistencije i 2 osvojene lopte. Kad su se Celticsi sredinom četvrte četvrtine približili na 101-97 uslijedila je Bogdanovićeva trica koja je domaćem sastavu vratila osjetniju prednost.