19.9 C

(VIDEO) Pogledajte dva sporna detalja sa utakmice HŠK Zrinjski-HNK Čapljina 2009./2010. godišta

U nedjelju je kao što smo već ranije javljali odigran Božićni malonogometni turnir u Mostaru, a zasigurno najbolju utakmicu prisutni gledatelji mogli su vidjeti u polufinalu 2009./2010. godišta u kojoj su se sastali HŠK Zrinjski i HNK Čapljina.

Utakmica koja nam donosi čak deset pogodaka u obje mreže i nevjerojatno dugo izvođenje penala na kraju zasigurno se može nazvati pravom nogometnom poslasticom.

Nakon rezultata 5:5 u regularnom dijelu utakmice sudionici iste izveli su po jedanaest penala sa obje strane, a na kraju više sreće imali su Čapljinci koji su se plasirali u finale.

Tijekom utakmice bilo je dosta zanimljivih situacija, a dvije koje smo izdvojili za vas doveli su do žučnih rasprava, najprije trenera obje momčadi, a zatim i roditelja djece koja su nastupala u utakmici.

Prva situacija se dogodila u 8. minuti utakmica kada je vratar Čapljine van svog kaznenog prostora (kao što se vidi na video snimci, ali i na screen shotu op.a.) igrao rukom na što je sudac dodijelio udarac HŠK Zrinjski, nakon kojeg je isti postigao pogodak za 1:1.

Druga situacija dogodila se u 32. minuti utakmice pri rezultatu 5:3 za HŠK Zrinjski. Jedan od nogometaša Čapljine laktom udara nogometaša Zrinjskog i nakon toga postiže pogodak za 5:4. Također, situacija koja je izazvala dosta negodovanja ovaj put sa klupe Zrinjskog.

Cijelu utakmicu moći ćete tijekom večeri pogledati na našem portalu, a snimku ove dvije “sporne” situacije možete pogledati na snimku ispod ovog teksta.