Petak, 26 travnja, 2024

Villareal i Chelsea su posljednji četvrtfinalisti ovogodišnje Lige prvaka

Liga prvaka: Villareal šokirao Juventus
Villareal i Chelsea su posljednji četvrtfinalisti ovogodišnje Lige prvaka.

Villareal je šokirao ‘staru damu’ u Torinu i svladao je s 3:0. Gerard Moreno je iz penala doveo u vodstvo ‘žutu podmornicu’ u 78. minuti. Vodstvo Villareala je povećao Pau Torres u 85. minuti, a konačni rezultat je postavio Arnaut Danjuma iz jedanaesterca u drugoj minuti sudačke nadoknade. Velika je to pobjeda za Villareal koji je s ukupnih 4:1 slavio protiv favoriziranog Juventusa.
http://

U drugoj utakmici je Chelsea očekivano svladao Lillea. Bilo je 2:1 za momčad iz Londona. Burak Yilmaz je doveo u vodstvo Lille u 38. minuti iz penala. Chelsea je izjednačio preko Christiana Pulišića u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Pobjedu Chelseaja je osigurao Cesar Azpilicueta u 71. minuti, te je engleska momčad s ukupnih 4:1 slavila protiv Lillea.