34.9 C
Mostar
Utorak, 28 lipnja, 2022

Danas u Hercegovini starta nogometni turnir za mlade nogometaše ‘Dribling junior cup’

Narednih dana Hercegovinu očekuje izuzetno jako nogometni turnir za mlade nogometaše “Dribling junior cup – Hercegovina”. Turnir se igra na sportskim terenima u Međugorju (Zvirovićim), Ljubuškom i Čitluku.

- Oglas -

Turnir sa utakmicama kreće od danas 29.03.2019. godine i traje sve do nedjelje 31.03.2019. godine za kada su planirane završne utakmice.

Raspored i satnice turnira:

2005. godište
SPORTSKI CENTAR – MALIŠIĆ ČITLUK I STADION BABOVAC – LJUBUŠKI TERENI (centralni teren)

- Oglas -

GRUPA A. (LJUBUŠKI)
1. NK HAJDUK SPLIT
2. NK LJUBUŠKI
3. NK MOSTAR
4. HŠK ZRINJSKI MOSTAR

GRUPA B. (ČITLUK)
1. ŠN AS MEĐUGORJE
2. NK ABECEDA ZADAR
3. FK SPARTA PODGORICA
4. HNK TOMISLAV
5. NK DEVETKA, ZAGREB

- Oglas -

GRUPA (B) – TEREN SPORT CENTAR MALIŠIĆ

PETAK, 29.03.2019.G.

10:00 ŠN AS MEĐUGORJE – FK SPARTA PODGORICA
11:00 NK ABECEDA ZADAR – HNK TOMISLAV
12:00 ŠN AS MEĐUGORJE – NK DEVETKA ZAGREB
14:00 FK SPARTA PODGORICA – NK ABECEDA ZADAR
15:00 HNK TOMISLAV – NK DEVETKA ZAGREB

SUBOTA, 30.03.2019.G.

09:00 HNK TOMISLAV – FK SPARTA PODGORICA
10:00 NK DEVETKA ZAGREB – NK ABECEDA ZADAR
12:00 ŠN AS MEĐUGORJE – HNK TOMISLAV
14:00 FK SPARTA PODGORICA – NK DEVETKA ZAGREB
15:00 ŠN AS MEĐUGORJE – NK ABECEDA ZADAR

GRUPA (A) LJUBUŠKI – BABOVAC (centralni teren)

PETAK, 29.03.2019.G.

14:00 HNK HAJDUK SPLIT – NK MOSTAR
15:00 NK LJUBUŠKI – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
16:00 NK MOSTAR – NK LJUBUŠKI
17:00 HNK HAJDUK SPLIT – HŠK ZRINJSKI MOSTAR

SUBOTA, 30.03.2019.G.

14:00 HNK HAJDUK SPLIT – NK LJUBUŠKI
15:00 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – NK MOSTAR

NEDJELJA, 31.03.2019.G. LJUBUŠKI – BABOVAC (centralni teren)

POLUFINALE:
10:00 1A – 2B
11:00 1B – 2A

ZA TREĆE MJESTO:
13:00

FINALE:
14:00

2007. godište
STADION BABOVAC – LJUBUŠKI TERENI 1 i 2

GRUPA A.
1. NK IMOTSKI 1991
2 ŠN AS MEĐUGORJE
3. NK BLATO ŠIROKI BRIJEG
4. HNK BROTNJO ČITLUK

GRUPA B.
1. NK ŽUPA DUBROVAČKA
2. NK LJUBUŠKI
3. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
4. ŠN LIMAČI ČAPLJINA

PETAK, 29.03.2019.G.

T-1 09:00 NK IMOTSKI 1991 – ŠN AS MEĐUGORJE
T-2 09:00 NK ŽUPA DUBROVAČKA – NK LJUBUŠKI
T-1 09:45 NK BLATO ŠIROKI BRIJEG – HNK BROTNJO ČITLUK
T-2 09:45 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
T-1 11:15 NK IMOTSKI 1991 – NK BLATO ŠIROKI BRIJEG
T-2 11:15 NK ŽUPA DUBROVAČKA – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
T-1 12:00 ŠN AS MEĐUGORJE – HNK BROTNJO ČITLUK
T-2 12:00 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – NK LJUBUŠKI
T-1 13:25 NK IMOTSKI 1991 – HNK BROTNJO ČITLUK

SUBOTA, 30.03.2019.G.

T-1 14:00 NK ŽUPA DUBROVAČKA – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
T-2 14:45 ŠN LIMAČI ČAPLJINA – NK LJUBUŠKI
T-1 16:45 ŠN AS MEĐUGORJE – NK BLATO ŠIROKI BRIJEG

NEDJELJA, 31.03.2019.G.

POLUFINALE:
T-1 10:30 1A – 2B
T-2 10:30 1B – 2A

ZA TREĆE MJESTO:
T-1 12:30

FINALE:
T-2 12:30

2009. godište
STADION BABOVAC – LJUBUŠKI TEREN 1 i 2

GRUPA A.
1. HNK BROTNJO ČITLUK
2. ŠN LIMAČI ČAPLJINA
3. NK KAMEN I. BEGOVINA
4. HŠK ZRINJSKI MOSTAR

GRUPA B.
1. NK IMOTSKI 1991
2. HNK BRANITELJ MOSTAR
3. UŠS FORTUNA MOSTAR
4. ŠN AS MEĐUGORJE

GRUPA C.
1. HNK HAJDUK SPLIT
2. NK LJUBUŠKI
3. NK DUBRAVE INTER CAMPUS
4. NK NERETVANAC OPUZEN

GRUPA D.
1. HNK ŠIBENIK
2. HŠK POSUŠJE
3. ŠN TIKI-TAKA MOSTAR
4. NK NEUM

PETAK, 29.03.2019.G.

T1 – 10:30 NK DUBRAVE INTER CAMPUS – NK NERETVANAC OPUZEN
T2 – 10:30 HNK BROTNJO ČITLUK – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
T1 – 12:45 NK DUBRAVE INTER CAMPUS – NK LJUBUŠKI
T2 – 12:45 HNK HAJDUK SPLIT – NK NERETVANAC OPUZEN
T1 – 13:25 HNK BROTNJO ČITLUK – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
T2 – 14:10 ŠN LIMAČI ČAPLJINA – NK KAMEN I. BEGOVINA
T1 – 14:10 HNK HAJDUK SPLIT – NK LJUBUŠKI
T2 – 15:00 HNK ŠIBENIK – HNK NEUM
T1 – 15:00 HŠK POSUŠJE – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
T2 – 15:45 HNK BRANITELJ MOSTAR – ŠN AS MEĐUGORJE
T1 – 15:45 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – NK KAMEN I. BEGOVINA
T2 – 16:30 HNK ŠIBENIK – HŠK POSUŠJE
T1 – 16:30 HNK NEUM – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
T2 – 17:15 UŠS FORTUNA MOSTAR – HNK BRANITELJ MOSTAR

SUBOTA,30.03.2019.G.

T1 – 09:00 NK IMOTSKI 1991 – ŠN AS MEĐUGORJE
T2 – 09:00 NK NERETVANAC OPUZEN – NK LJUBUŠKI
T1 – 09:45 HNK ŠIBENIK – ŠN TIKA TAKA MOSTAR
T2 – 09:45 HNK BROTNJO ČITLUK – KAMEN I. BEGOVINA
T1 – 10:30 NK IMOTSKI 1991 – UŠS FORTUNA MOSTAR
T2 – 10:30 HNK HAJDUK SPLIT- NK DUBRAVE INTER CAMPUS
T1 – 11:15 HNK NEUM – HŠK POSUŠJE
T2 – 11:15 ŠN LIMAČI ČAPLJINA – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
T1 – 12:00 NK IMOTSKI 1991 – HNK BRANITELJ MOSTAR
T2 – 12:00 ŠN AS MEĐUGORJE – UŠS FORTUNA MOSTAR

ČETVRTFINALE:

T-1 15:00 A1 – B2
T-2 15:30 B1 – A2
T-1 15:45 C1 – D2
T-2 16:25 D1 – C2

NEDJELJA, 31.03.2019.G.

POLUFINALE:

09:30 POBJEDNIK: 1A-2B – POBJEDNIK: 1C-2D
09:30 POBJEDNIK: 1B- 2A – POBJEDNIK: 1D-2C

ZA TREĆE MJESTO:
11:30

FINALE:
11:30

2010. godište
SPORTSKI CENTAR ZVIROVIĆI – HORIZONTI MIRA – MEĐUGORJE

GRUPA A.
1. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
2. NK JADRAN PLOČE
3. HNK BROTNJO ČITLUK
4. UŠS UNISPORT STOLAC

GRUPA B.
1. NK NERETVA METKOVIĆ
2. HNK GRUDE
3. NK KAMEN I. BEGOVINA
4. FK LEOSTARS TREBINJE

GRUPA C.
1. HNK ŠIBENIK
2. ŠN AS MEĐUGORJE
3. USŠ SPORT TALENT MOSTAR
4. NK LJUBUŠKI

GRUPA D.
1. FK LEOTAR TREBINJE
2. NK NERETVANAC OPUZEN
3. NK BRELA
4. ŠN TIKI TAKA MOSTAR

PETAK, 29.03.2019.G.

10:00 ŠN AS MEĐUGORJE – NK LJUBUŠKI
11:00 NK NERETVANAC OPUZEN – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
11:40 USŠ SPORT TALENT MOSTAR – NK LJUBUŠKI
12:30 ŠN AS MEĐUGORJE – HNK ŠIBENIK
13:10 NK BRELA – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
14:30 NK NERETVANAC OPUZEN – NK BRELA
15:20 HNK ŠIBENIK – USŠ SPORT TALENT MOSTAR
16:00 NK JADRAN PLOČE – UŠS UNISPORT STOLAC
16:40 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – HNK BROTNJO ČITLUK
17:20 NK KAMEN I. BEGOVINA – HNK GRUDE
18:00 NK JADRAN PLOČE – HNK BROTNJO ČITLUK
18:40 UŠS UNISPORT STOLAC – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
19:00 NK NERETVA METKOVIĆ – HNK GRUDE

SUBOTA, 30.03.2019.G.

09:00 HNK ŠIBENIK – NK LJUBUŠKI
09:40 ŠN AS MEĐUGORJE – USŠ SPORT TALENT MOSTAR
10:20 FK LEOTAR TREBINJE – NK NERETVANAC OPUZEN
11:00 FK LEOSTARS TREBINJE – NK KAMEN I. BEGOVINA
11:40 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – NK JADRAN PLOČE
12:20 FK LEOTAR TREBINJE – NK BRELA
13:00 FK LEOSTARS TREBINJE – HNK GRUDE
13:40 HNK BROTNJO ČITLUK – UŠS UNISPORT STOLAC 0:1
14:30 FK LEOTAR TREBINJE – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
15:20 FK LEOSTARS TREBINJE – NK NERETVA METKOVIĆ
16:00 NK NERETVA METKOVIĆ – NK KAMEN I. BEGOVINA

ČETVRT FINALE:

17:00 A1 – B2
17:40 B1 – A2
18:30 C1 – D2
19:20 D1 – C2

NEDJELJA, 31.03.2019.G.

POLUFINALE:

09:30 POBJEDNIK:A1-B2 – POBJEDNIK:C1-D2
10:20 POBJEDNIK:B1-A2 – POBJEDNIK:D1-C2

ZA TREĆE MJESTO:
11:30

FINALE:
12:30

2011. godište
SPORTSKI CENTAR – HORIZONTI MIRA – ZVIROVIĆI, MEĐUGORJE

GRUPA A.
1. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
2. NK ADRIATIC SPLIT 2.
3. ŠN AS MEĐUGORJE
4. NK NERETVA METKOVIĆ
5. USŠ SPORT TALENT MOSTAR

GRUPA B.
1. NK ADRIATIC SPLIT 1.
2. HNK GRUDE
3. HNK NEUM
4. UŠS FORTUNA MOSTAR
5. ŠN TIKI TAKA MOSTAR

GRUPA C.
1. NK LJUBUŠKI
2. NK KAMEN I. BEGOVINA
3. FK LEOTAR TREBINJE
4. FK LEOSTARS TREBINJE

PETAK, 29.03.2019.G.

11.10 UŠS FORTUNA MOSTAR – NK ADRIATIC SPLIT 1.
11.45 USŠ SPORT TALENT MOSTAR – ŠN AS MEĐUGORJE
13:00 NK ADRIATIC SPLIT 2. – USŠ SPORT TALENT MOSTAR
13:40 HNK NEUM – UŠS FORTUNA MOSTAR
14.15 NK KAMEN I. BEGOVINA – NK LJUBUŠKI
14.50 HNK GRUDE – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
16:05 HNK NEUM – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
16.40 NK ADRIATIC SPLIT 1. – HNK GRUDE
17.15 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – NK NERETVA METKOVIĆ
17:50 ŠN AS MEĐUGORJE – NK NERETVA METKOVIĆ
18.25 HŠK ZRINJSKI MOSTAR : NK ADRIATIC SPLIT 2.

SUBOTA, 30.03.2019.G.

08.30 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – ŠN AS MEĐUGORJE
09.05 NK NERETVA METKOVIĆ – NK ADRIATIC SPLIT 2.
09.40 NK ADRIATIC SPLIT 1. – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
10.15 USŠ SPORT TALENT MOSTAR – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
10.50 FK LEOTAR TREBINJE – NK LJUBUŠKI
12.00 FK LEOTAR TREBINJE – NK KAMEN I. BEGOVINA
12.35 FK LEOSTARS TREBINJE – NK LJUBUŠKI
13.10 NK NERETVA METKOVIĆ – USŠ SPORT TALENT MOSTAR
13.50 UŠS FORTUNA MOSTAR – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
14.25 HNK GRUDE – HNK NEUM
15.00 NK KAMEN I. BEGOVINA – FK LEOSTARS TREBINJE
16.15 UŠS FORTUNA MOSTAR – HNK GRUDE
16.55 NK ADRIATIC SPLIT 1. – HNK NEUM
17.30 ŠN AS MEĐUGORJE – NK ADRIATIC SPLIT 2.
18.10 FK LEOTAR TREBINJE – FK LEOSTARS TREBINJE

NEDJELJA, 31.03.2019.G.

ČETVRTFINALE:
10.00 1A – TREĆEPLASIRANI LOŠIJI
10.35 1B – TREĆEPLASIRANI BOLJI
11.10 1C – 2B
11.55 2A – 2C

POLUFINALE:
13.00 1A : TREĆEPLASIRANI LOŠIJI – 1C : 2B
13.40 1B : TREĆEPLASIRANI BOLJI – 2A : 2C

UTAKMICA ZA 3. MJESTO:
14.15 –

FINALE:
15.00 –

- Oglas -

Povezani članci

Ostanite povezani

18,546ObožavateljiLajkaj
410SljedbeniciSlijedi
750PretplatniciPretplatiti
- Oglas -
- Oglas -
- Oglas -
Mostar
raštrkani oblaci
22.9 ° C
22.9 °
22.9 °
85 %
1.1kmh
48 %
Uto
23 °
Sri
37 °
Čet
35 °
Pet
37 °
Sub
38 °
- Oglas -

Najnovije

- Oglas -