16.9 C
Petak, 19 travnja, 2024

(FOTO) HŠK Zrinjski: Plemići razbili Široki u hercegovačkom derbiju

U večerašnjem hercegovačkom derbiju pred oko 5000 gledatelja u susretu 12. kola Premijer lige BiH Plemići su dočekali Široki Brijeg .

Plemići od prve sekunde susreta uzimaju potpunu inicijativu i dominiraju cijelim terenom, sve je funkcioniralo bez i jedne pogreške što je rezultiralo visokim vodstvom .

U 28. minutu susreta na semaforu je stajao rezultat 3:0 što je i rezultat prvog poluvremena .

U drugom poluvremenu Plemići nastavljaju na krilima svojih navijača istim tempom i u 54 minutu susreta Zrinjski postiže svoj 4 zgoditak . Obrana gostujuće momčadi zaboravila je na Jakovljevića pri jednom ubačaju, Jakovljević vlsoko skače i postiže svoj drugi ovosezonski pogodak . Nakon ovog pogotka Jakovljevića tempo utakmice je malo opao ali Plemići kontroliraju susret u 75 minutu Bilbija pogođa… ali sudije ga poništavaju zbog navodnog zaleđa.

Na kraju zaslužena pobjeda Zrinjskog i nova tri boda.

HŠK Zrinjski – NK Široki Brijeg 4:0 (3-0)

Strijelci: Bilbija 12′, 16′, Bašić 28′, Jakovljević 54′

HŠK Zrinjski: Soldo, Barišić, Bašić, Ćorluka, Savić, Jakovljević, Memija, Juranović, Kamenar, Tičinović, Bilbija.

NK Široki Brijeg: Miškić, Medić, Obšivač, Čuljak, Mašić, Mujan, Blagaić, Vukoja, Lukić, Begić, Jurić.