HKK Zrinjski večeras je na svom parketu dočekao KK Mladost.

Utakmica je započela boljim izdanjem gostiju koji su pokazali da u Mostar nisu došli s bijelom zastavom. Gosti su tako imali vodstvo 18:11, a onda se na krilima Anđušića vraća i prvu četvrtinu Plemići završavaju vodstvom 23:20.

Na početku druge četvrtine neugodan pad Ervina, koji je šepajući izašao s parketa. Zrinjski povećava svoje vodstvo na 29:22, a onda se gosti vraćaju i smanjuju na 29:28. Na odmor se ide rezultatom 35:32 za Zrinjski.

Treću četvrtinu Zrinjski dobro otvara, te Plemići idu na 10 poena razlike. Nakon toga neobjašnjiv pad u igri Zrinjskog i gosti prave veliki preokret i vodstvo 47:54. Treća četvrtina završava rezultatom 55:61. Slaba igra Zrinjskog nastavila se i u zadnjoj četvrtini, i gosti su povećali prednost.

Zrinjski se opet vraća, te na 5 minuta do kraja rezultat je 67:71. Gosti se ne predaju i mirno igraju svoju igru, te dvije minute do kraja imaju 73:79. Minut do kraja rezultat je 79:81.

U dramatičnoj završnici košarkaši Zrinjskog su propustili svoje prigode, ali gosti su imali malo i sreće te su na kraju zasluženo slavili rezultatom 81:84.