Večeras se u dvorani na Bijelom brijegu igrao rukometni Gradski derbi između HŽRK Zrinjski i HRK Katarina. Bila je to utakmica podjednako važna za obije ekipe jer su bodovi prijeko potrebni i jednima i drugima u borbi za opstanak.

Sama važnost utakmice unijela je nervozu na igračice tako da smo vidjeli utakmicu s dosta prekršaja i isključenja. Na poluvremenu je Katarina vodila 11:10. U nastavku su gošće imale prednost Plemkinje su to stizale sve do zadnje minute kada je Katarina dala pogodak za 21:20, a Zrinjski promašio zadnji napad i bodovi su otišli Katarini.

Zrinjski ima za čime žaliti ponajprije zbog promašenih sedmeraca, ali i lošoj realizaciji s igračicom više, a igračice Katarine burno su proslavile pobjedu na terenu.