Nema odmora za košarkaše HKK Zrinjski koji su večeras na svom parketu dočekali KK Bratunac. Plemići su bili izuzetni favoriti u ovom susretu koji je došlo pogledati oko 350 navijača

HKK Zrinjski-KK Bratunac 82:73 (25-11,15-19,19-22,23-21)

HKK Zrinjski: Šutalo, Lužaić, Pajić, Sokolović, Golemac, Zlomislić, Todorović, Miličević, Ljujić, Milinović, Ramljak

KK Bratunac: Pavlović, Siladji, Nikolić, Alcegaire, Sepa, N.Nikolić, Maksimović, Jokić, Ružičić, DRESHAWN

I u ovoj utakmici Plemići su bili oslabljeni, ali i umorni od ritma u kome igraju posljednjih par mjeseci, no ipak ruku na srce odigrali su ovaj susret sa pola snage. Kako se i očekivalo utakmica je na otvaranju bila tvrda i neizvjesna ali Plemići od prve sekunde meča uzimaju susret pod potpunu kontrolu.

Na poluvremenu Plemići imaju samo  +10  na semaforu je bilo 40:30.

U drugom poluvremenu ista slika kao i na par zadnjih susreta Plemići umorni , neprecizni i premekani u obrani. Gosti sustižu i dobijaju i treću četvrtinu 22-19 tako da prednost košarkaša Zrinjskog je na početku četvrte četvrtine samo plus 7  59:52.

Posljednja četvrtina ne donosi kvalitetnu košarku ali gosti smanjuju prednost i pobjeda Plemića je ponovo došla u pitanje.

Ipak ruku na srce kvalitetnija ekipa Zrinjskog uspjeva kontrolirati susret do kraja i upisuju novu pobjedu  82:73 i naravno nove bodove u obrani titule.

Kod Plemića su se istakli: Šutalo 18  poena, Lužajić 11 poena, Sokolović 12 poena  Todorović 13 poena  te Marko Ramljak 11 poena i 9 skokova, kod gostiju bolji od ostalih bili su ALCEGAIRE  24 poena i 7 skokova te Siladji 12 poena i 11 skokova .