7.7 C
Subota, 20 travnja, 2024

HŠK Zrinjski: Plemići ‘protutnjali’ kroz Tuzlu

U okviru 22. kola Premier lige Bosne i Hercegovine nogometaši Zrinjskog gostovali su u Tuzli. Stadion Tušanj lijepo vrijeme gledatelja oko 2000 .

FK Sloboda – HŠK Zrinjski 0:2 (0-0)

Strijelac: Bilbija (11.metara) 52′ i 73′

FK Sloboda: Bukvić, Jusić, Ćivić, Ramić, Beganović, Kurtalić, Osmić, Predragović, Kapetanović, Veselinović, Karišik.

HŠK Zrinjski: Čondrić, Ćorluka, Hadžić, Bašić, Savić, Jakovljević, Janković, Memija, Magdić, Tičinović, Bilbija.

Plemići su danas gostovali u Tuzli gdje su za protivnika imali domaću momčad  Slobode. Vrijeme perfektno za lijepu nogometnu predstavu no travnjak je veoma loš i neravan .

Od prve minute Plemići su kontrolirali igru i imali loptu u svom posjedu , stalni pritisak na obranbenu crtu nogometaša Slobode rezultirao je prednosti realiziravši kazneni udarac sa 11 metara ,strijelac Bilbija , a zatim također isti nogometaš u 73. minutu predivnim golom povisuje na 2:0 što je i konačni rezultat susreta .

Nemanja Bilbija je sa ova današnja 2 gola prvi na ljestvici strijelaca sa 21 postignutim golom, a Plemići sa nova 3 boda idu sigurno prema novoj tituli.