10.5 C
Ponedjeljak, 6 svibnja, 2024

Na krilima Igora Karačića Hrvatska razbila Bjelorusiju

Hrvatska rukometna reprezentacija odlično je otvorila utakmicu protiv Bjelorusije. Dominirao je tim Line Červara u uvodnim minutama, pa su ubrzo stvorili pet golova prednosti (7:2).

Međutim, uslijedio je popriličan pad u igri Kauboja. Bjelorusi su to iskoristili i došli su na samo gol zaostatka (8:7) u 22. minuti.

Hrvatska se ponovo budi u samoj završnici prvog dijela utakmice. Podigli su nivo igre i to im se isplatilo jer su na odmor otišli s pet golova prednosti, 15:10.

Nastavak ipak donosi mnogo sigurniju igru Hrvatske. Ovog puta nisu imali oscijalcije u igri, pa je prednost iz napada u napad rasla.

Bjelorusija nije mogla napraviti apsolutno ništa i na kraju je doživjela prvi poraz na Euru, dok je Hrvatska upisala drugi trijumf.

Za najboljeg igrača utakmice izabran je Igor Karačić.