13.8 C

Remi Borca i Širokog

U devetom kolu BHT PLBiH, duel su odigrali Borac i Široki Brijeg. Meč u Banja Luci završen je rezultatom 1:1.

Domaći su odlično otvorili meč, a u devetoj minuti poništen je i pogodak Crnovu.

U jeku napada domaćih, gosti koriste jednu grešku obrane Borca. Kvesić je sjajno asistirao, a Bagarić pogodio za 0:1.

Do kraja poluvremena još po jedna prilika na obje strane, ali na odmor se odlazi pri rezultatu 0:1.

Početkom drugog poluvremena Stanić je dobio crveni karton zbog “šamaranja” Dujakovića, pa su gosti ostali s igračem manje. U 56. minuti bez obzira na igrača manje, Ćorić je propustio dobru priliku.

U 64. minuti prijete domaći. Vujaklija je bio u vrlo dobroj prilici. Lučić u 68. minuti spašava Borac nakon šuta Jovića. U 71. minuti zatresla se mreža Širokog, a za 1:1 pogađa Milutinović.

Nakon gola, Borac je krenuo u ofenzivu po sva tri boda, ali obrana Širokog je bila sigurna i meč je na kraju završio rezultatom 1:1./HMS/